C.F.K. Radyofrekans

crf too radyofrekans çanakkale

Derinin altına yol alan elektromanyetik enerjidir. Deri altındaki su moleküllerini harekete geçirerek sürtünme etkisi ile bölgesel ısı oluşur böylelikle kolajen ve elastikiyet etkisini ortaya çıkarır. Cilt ve vücut bölgelerinde kullanılabilen bir sistemdir.

Zamanı durduramazsınız ama yaşlanmayı geciktirebilirsiniz. Cildinizi gençleştiren yeni sistem son teknoloji cihazı CRF TOO RADYOFREKANS®

 

Crf Too

Daha sıkı, daha ince, daha pürüzsüz bir yüz ve daha az belirgin selülitler için Crf Too’yu seçin. Cilt belli bir yaştan sonra ancak belli uyarıcılar ile onarım mekanizmalarını çalıştırır. Radyo dalgalarıyla ciltte yaratılan kontrollü hasar ve onarım mekanizmaları sayesinde, cilt daha genç ve daha sıkı görünür. Crf Too cihazımız bu iş için ideal bir makinedir.

Önceleri sadece genç, güzel ve alımlı görünmek için yaptırılan estetik bakımlar ve operasyonlar artık ruh ve beden sağlığımızın vazgeçilmezi oldular. Yıllar geçtikçe yaşımızın katlanmasıyla beraber cildimiz de eski gerginliğini kaybediyor.

Zamanı durdurmak, yavaşlatmak mümkün olmadığı için kırışıklık, sarkma, cilt ışıltısının kaybolması 28 yaş ile 47 yaş arasında estetik operasyonlar ile tanışılmasına sebep oluyordu. Erken yaşlarda estetik cerrahi, tavsiye edilen bir durum olmamalıdır. Gelişen kozmetik uygulamaları, yeni eğilimler, yeni cihazlar ve ürünler ile artık bu cerrahi uygulamaların önüne geçmektedir. Yaşlanma etkilerini geciktiren koruyucu, zamanı geri alan uygulamalarla estetik operasyonlara olan ihtiyacın zamanını ötelemiştir. Deformasyon olmadan önce alınan bu önlemler çeşitli kırışıklı ve istenmeyen çizgileri oluşmadan bölgesel derin estetik operasyona gerek duyulmadan ağrısız ve acısız bir şekilde gençliği korumanın ve bölgesel şekillendirmedeki benzersiz başarının adıdır CRF TOO RADYOFREKANS®.

crf too radyofrekans çanakkale

Crf Too Özellikler:

Sıkılaştırma ve Vücut Şekillendirme.

● Cilt Yenileme.

● Her 1 sn. de 20 titreşim sağlar.

● Leke ve akne izlerinin giderilmesi.

● Selülitlerin, çatlakların, sarkmaların giderilmesi.

● En iyi non-invasiye yöntemlerindendir.

● Elektromagnetik dalgaları kontrollü dağıtarak cilt üzerinde ısıtıcı termal enerji meydana getirir.

 

Neden ®Crf Too Radyofrekans :

Cildin en üst katmanına (Epidermis) CRF radyofrekans dalgaları verilirken farklı radyo frekans dalgaları da cilde tatbik edilip cildin kontrol altında gerginleşmesini, sıkılaştırılmasını collagen dokunun uyarılması mevcut sistemlerden 100 kat daha tesirli sonuçlar alınması CRF TOO RADYOFREKANS® cihazının tercih edilme nedenlerinin ilkidir. CRF TOO RADYOFREKANS® uygulaması derhal etkisini gösterir mevcut collageni sıkılaştırırken yeni collagenin üretilmesini başlatır. 2013 FDA (Food and Drug Administration – Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi) tarafından çalışmalarına göre etkisi 3 yıldan fazla sürebilmektedir. Ayrıca, CRF TOO RADYOFREKANS®, beş ya da daha fazla seans gerektiren diğer teknolojilere göre, sadece bir seansta sonuç alabilmektedir. Etkisi seans da hemen görülmesi müşteri memnuniyetini tetiklediği gibi seansın etkileşimi 2 ay daha devam ederek cilt dokusunu tembelleştirmeyip çalışmasına devam ettiriyor. Non-invasive bir işlemle bu sonuçların alınması yeni bir devrimdir.

crf too radyofrekans çanakkale

ÜST
%d blogcu bunu beğendi: