Cryo Lipoliz

Türkiye’ de ilk kez 2017 model soğuk lipoliz istenmeyen bölgesel yağların, belirli bir dereceye kadar, etrafındaki diğer dokuları zarar vermeden soğutarak vücuttaki yağ birikimini eritip vücut şekillenmesini sağlar.

Cryo Plus II Özellikleri:

Cryo Plus II ile Cryolipolysis uygulaması yapmak için siz sadece başlığı problemli bölge üzerine bırakıp çalıştırın diğer incelme cihazlarındaki gibi uygulama hareketleri olmayacak

● Cryo Plus II programların rahat geçişleri ve başlık üzerinde olan ekran sayesinde sizi en iyi uygulama sonuca ulaştıracaktır

● Cryo Plus II makinesi ile başbaşa kalan müşteriyi başlık problemi halinde başlığının üzerinde algılayıcı sensör devreye girip korumaya alması

Cryo Plus I Uygulaması

Cryo Plus II ek kavitasyon başlığı ile uygulama programları oluşturabilme imkanı.

● Güçlü soğutucusu sayesinde yağ çıkıntılarını yok eder.

● Başlık Odaklanması Cilt veya başka bir dokuya zarar vermeden yağ hücrelerini hedef alır.

● Başlık ve makine kombinasyonu sayesinde işlemler tamamen ağrısız acısız.

● Makinede ki özel program kaydedici sayesinde hızlı bir şekilde işleme başlama imkanı.

● Başlıkta kullanılan Avrupa malzemesi sayesinde Karın, kol, kalça ve basen bölgelerinde rahat işlem yapabileceksiniz.

Cryo Plus I Başlık Özellikleri

Neden Cryo Plus II ?

Cryolipolysis işleminde genellikle kullanıcılar yanlış uygulamalardan dolayı müşterilerine sıkıntı vermiştir

● Bu cihazlar piyasada kalite bakımından benzerlik gösterir fakat konuya hakim olan firmalardan alınması gerekir

● Alıcıların Cryolipolysis de yüzeysel cihaz eğitimi değil ayrıntılı uygulamalı uzun bir eğitim sürecinden geçmeleri gerekmektedir bu durumda Cryolipolysis size sıkıntı değil müşteri potansiyeli getirir biz ekip olarak sizlere bu eğitimi vermeye gönüllüyüz.

● Dünya çapında bilinen kurumsal firmadan makine ithalat edilmiş olması

● Müşterisine seans sonuçlarında maksimumu vermesi

● Makine teslimatları uzman eğitmenler tarafından kurulumu yapılıp sertifikalı uygulamalı eğitimi verilmesi

● Makine arızasında 81 ile teknik servis garantisi verip arızası 15 iş gününü geçen arızalarda yerine benzer özellik taşıyan makine bırakılması

SON YILLARIN BÖLGESEL İNCELME VE KİLO VERMEDE EN ETKİLİ YÖNTEMİ OLARAK KABUL EDİLMİŞTİR.

1. Cryo Lipoliz Sistemi:
Cryo lipoliz Zeltiq prosedürün patentli adıdır, Coolsculpting olarak da bilinir. Bu tedavinin en önemli özelliği yağ çıkıntılarını özel bir soğutma tekniği kullanılarak hedef almasıdır. Kademeli olarak yağ hücreleri 2 ila 4 ay arasında ortadan kalkar. Kilo alınmadığı sürece aynı bölgeden yağlanma gerçekleşmez.
DİĞER UYGULAMALARDAN FARKI
Vücudun seçilmiş yerlerinde ki yağları azaltır, karın, sırt ve kollar gibi.
Bu metot cerrahi işlem, anestezi, iğne, hiçbir kesim gerektirmezken; cilt veya başka bir dokuya zarar vermeden sadece yağ hücrelerini hedef alır. Cryo lipoliz sonucu doğal sonuçla aynıdır.

Cryo Plus I Öncesi ve Sonrası
İlaç kullanımına ihtiyaç yoktur, tedavi süresince iyileşme beklenmez hatta aynı gün işlerine ya da günlük yaşamlarına devam edebilirler. Cryo lipoliz’le işlem yaparken kişileri uyutmak zorunda değilsiniz, ağrısız bir işlemdir.

2. Tedavi Metodu:
Tedavinin kısaca adı yağ dondurma yöntemidir.
(Cryo-soğuk,lipoliz-hücre içinde serbest yağ asitleri trigliserid dökümü.)
Non-invasive soğuk teknolojisi, diğer dokulara zarar vermeden vücutta ki yağ teşvik dokusunu azaltır. 3 Ay süren histolojik çalışmalar sonucunda düşük dereceli enflamatuvarda 60 dakika yada daha az süren sonuçlar belgelendi. Bu süre boyunca yağ hücreleri içine alınmış ve sindirilmiş inflamatuvar hücrelerden ve epidermal fibrotik etkileşim oluşmamıştır. Cilt üzerine yerleştirilen hızlı bir soğutma cihazıyla süreç başlar.
Bu güvenli ve etkili olarak kabul edilen sistem ile karın, kol, kalça ve basen olarak hedeflenen bölgelerdeki yağlardan kurtulmak isteyen hastalar için hazırlanmıştır.
Bu prosedür cerrahi müdahelelere alternatif olarak kullanılır. Liposuction uygulamalarına ciddi bir alternatiftir ve non-invaziv yöntem olması nedeni ile risk olmadan yapılabilir.

ÜST
%d blogcu bunu beğendi: