Kadın güzelliğine yönelik hizmetlerimizin sunulduğu Çanakkale Meltemce Estetik ve Güzellik 15 yıllık bir deneyim sonucu kuruldu. Çalışma hayatı boyunca güzellik, sağlık ve estetik söylemine farklı bir tarz getirmeyi amaçlayan Uzman Estetisyen Meltem ERTİN mesleki hayatının tamamında kadın ve güzelliğine yönelik çalıştı. Meltemce Estetik’te bilinen güzellik salonlarından farklı bir hizmet benimsenmiştir. Amacımız müşterimizin en uygun fiyat ile en profesyonel kişilerle bu hizmetlere ulaşmasını sağlamak.

Çanakkale Meltemce Estetik; aklımız, ışıltımız ve kalitemiz felsefesi ile hareket ederek her uygulamalar kişiye özel olarak tasarlandı.

Tüm hizmetlerimiz sadece kadına özel olarak hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi ve profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardaki yüksek kalite özgüven hizmet anlayışı ile Meltem ERTİN Çanakkale ye yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi.

Bu farkı hissetmek için sizleri de aramızda görmeyi bekliyoruz.

EPİLASYON: Artık istenmeyen tüylerden kurtulmak için kışı beklemeye hiç gerek yok, buz başlık 4 mevsim uygulanabilen ağrısız acısız epilasyon size konfor sağlayacaktır.

CİLT BAKIMI: Cilt bakımı yapılırken yaş ve cilde göre doğru ürünler kullanılması gerekir. Bu yüzden sivilce, akne, leke, anti-aging, özel maskeler, led maske ile birlikte sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizi temiz ve bakımlı uygulamalarla başarıyı yakalayabiliriz.

İĞNELİ EPİLASYON: İnce mikroskobik bir iğne ile kıl folikülüne girerek kıl kökünün yakılmasıdır. İnce ve beyaz kılları yüzeyde yok etmek.

ZAYIFLAMA VE BÖLGESEL İNCELME: Zayıflama programı hazırlarken kişiye özel programlar hazırlanır. Önce vücudu tanımak gerekir. Hangi bölgede yağlanma fazlaysa heykeltıraş gibi şekillendiriyoruz. Asıl neden normal kilo alımı ise kişiye kolay ve kısa zamanda zayıflamasına yardımcı oluyoruz. Sağlıkla ilgili bir problem yaşamayacak şekilde kontrol altında uygulamalar yapılır.

DEPİLASYON: Derinin altına girmeden cildin yüzeyinde yapılan kıl alma yöntemleri önlemli olan hijyen ve sağlık standartlarına uygun olması gerekiyor.

SAÇ SİMÜLASYONU: Saç mikropigmentasyonu ya da saç dövmesi ismiyle bilinen bir yöntem, cerrahi yöntem olmayan bir kellik giderme yöntemi özellikle saç kıran gibi bölgesel saç dökülme kamuflajında oldukça etkili bir uygulamadır.

DERMAPEN: Cildi derinden etkileyerek ciltte oluşan sorunları gidermek için uygulanır. Akne, leke, cilt yenileme, geniş gözenek, kırışıklık tedavisinde uygulanabilir.

MİCROBLADİNG VE KALICI KAŞ: Mikro, steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerle deri yüzeyin altına doğallığı bozmadan yerleştirme işlemidir. Doğru teknik, doğru cihazla 3D kıl tekniği ve pudralama ile kaşı şekillendiriyoruz.

MİKRODERMABRAZYON:  İğnesiz mezoterapi ile cilt sıkılaştırma, yüz liftingi, derinlemesine peeling uygulamaları ile ciltte yenileme sağlanır.

CRYO- LİPOLİZ: Türkiye’ de ilk kez 2017 model soğuk lipoliz istenmeyen bölgesel yağların, belirli bir dereceye kadar, etrafındaki diğer dokuları zarar vermeden soğutarak vücuttaki yağ birikimini eritip vücut şekillenmesini sağlar.

KAVİTASYON: Ağrısız, sızısız bir şekilde vücudu eritmek anlamına gelip liposuction’ın risksiz bir alternatif şeklidir. Yağ hücrelerinin erimesinde bu faktör sağlar. Özellikle bölgesel yağlanmalarda kullanılır.

İPEK KİRPİK- KİPRİK LİFTİNG: Kadınlar kirpiklerinin seyrek, açık renk, kısa olmasını istemez. 3D, 4D ve 6D ipek kirpik uygulaması ile kirpikleriniz gür ve dolgunluk verir. Kirpik lifting ise kirpiklerimizi kaldırarak ve kıvırmak anlamına gelir. Kirpiklerin daha uzun daha canlı ve daha dolgun olmasını sağlar.

C.F.K RADYOFREKANS: Derinin altına yol alan elektromanyetik enerjidir. Deri altındaki su moleküllerini harekete geçirerek sürtünme etkisi ile bölgesel ısı oluşur böylelikle kolajen ve elastikiyet etkisini ortaya çıkarır. Cilt ve vücut bölgelerinde kullanılabilen bir sistemdir.

MAKYAJ: Özel günler ya da zamanlar için dalında uzman kişiler tarafından yapılan bir makyajdır.  Profesyonel makyajla cildiniz pürüzsüz ve kusursuz görünmesini sağlar. Profesyonel makyaj teknikleri sayesinde yüz neredeyse kusursuz gösterilebilir. En iyi markalar kullanılarak yapılan Kryolan, Mac, Dior ürünleri profesyonel makyaj için en uygun ürünlerdir.

Anahtar kelimeler: Çanakkale Meltemce Estetik ve Güzellik Merkezi, Çanakkale güzellik salonu, Güzellik merkezi, Çanakkale epilasyon, Çanakkale cilt bakımı, Çanakkale zayıflama, Çanakkale makyaj, Çanakkale ipek kirpik, Çanakkale kavitasyon, Çanakkale saç simülasyonu, Çanakkale dermapen, Çanakkale cilt bakımı.

ÜST
%d blogcu bunu beğendi: